Przedstawiamy Wam przygotowaną przez nas subiektywną mapę tras i atrakcji gminy Czernichów i okolic.

Na mapie umieściliśy miejsca, które naszym zdaniem warto odwiedzić oraz trasy, które naszym zdaniem warto przejechać. Wszystkie trasy które proponujemy przetestowaliśmy na sobie. Wiele z nich to nasze ulubione, którymi często jeździmy.

Mapa będzie sukcesywnie uzupełniana nowymi trasami oraz opisami ciekawych miejsc.

Nie wszystkie trasy będą pokazane na mapie. Część z nich będzie opisana na osobnych stronach w menu Trasy. Wszystkie ślady GPS w formacie *.gpx można pobrać ze strony z opisem trasy lub z naszego profilu Strava.

Mapa jest wartswą nałożoną na Mapy Google i znajduje się pod tym linkiem. Można również uzyć poniższego okna i wyświetlić większą mapę klikając ikonę w prawym górnym rogu.

_

Po kliknięciu linku do mapy na komputerze mapa otworzy się w nowej karcie/nowym oknie.

Po kliknięciu linku do mapy na urządzeniu mobilnym sugerujemy wybrać opcję otwarcia przez aplikację Mapy Google aby móc śledzić swoją lokalizację względem tras i atrakcji na mapie. Mapa zostanie zachowana w zapisanych miejscach.

Obsługa mapy tras i atrakcji w aplikacji Mapy Google.

  1. Otwórz link na urządzeniu mobilnym i wybierz opcję Otwórz w aplikacji Mapy Google.

2. Pojawi się cała mapa wraz z lokalizacją urządzenia. Wybierz trasę lub atrakcję aby zobaczyć opis i zdjęcia. Klinkij ‘Wyświetl legendę mapy’ aby włączyć lub wyłączyć wybrane warstwy.

3. Mapa jest przechowywana jako dodatkowa warstwa do Mapy Google. Po kliknięciu w ikonę z mapą Rowerowy Czernichów zostanie ona wyłączona.

4. Aby ponownie wyświetlić mapę Rowerowy Czernichów kliknij ikonę Zapisane.

5. Przewiń kolejny ekran do końca i kliknij ikonę Mapy.

6. Z dostępnych map wybierz Rowerowy Czernichów.

7. Mapa zostanie ponownie wyświetlona.

Wszelkie uwagi do działania i treści mapy kierujcie do nas mailowo lub przez profil Facebook.