Rowerowy Dzień Kobiet 2022 już za nami. Poniżej krótka relacja. Zapraszamy na kolejny Rowerowy Dzień Kobiet za rok 🙂

Drogie Rowerzystki!

13 marca 2022 r. (niedziela) zapraszamy Was na Rowerowy Dzień Kobiet 🙂

Zaczniemy oczywiście od jazdy na rowerze po kilkunastokilometrowej trasie dostosowanej do każdego roweru (no może oprócz szosy 😉). Później czeka na Was relaks w trakcie zajęć jogi prowadzonych przez Anię z Yang Yoga. Zakończymy słodką niespodzianką w Cukierni Róża, ufundowaną przez StarComp (starcomp.pl).

Zbiórka uczestniczek odbędzie się 13 marca 2022 r. (niedziela) o 10:00 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Czernichowie. Niezbędne będą: sprawny rower, kask, ubranie dopasowane do jazdy na rowerze i ćwiczeń oraz bidon z wodą i przekąski (wedle uznania). Ruszamy o 10:15.

Na zgłoszenia czekamy do 5 marca 2022 r. lub do wyczerpania miejsc, których mamy 13. Nie warto czekać na ostatnią chwilę 🙂 Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: kontakt@rowerowyczernichow.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (adres email i numer telefonu).

Jeśli macie pytania piszcie do nas w wiadomościach prywatnych na fb lub na adres email.

UWAGA! Każda z uczestniczek musi zaakceptować i podpisać regulamin wydarzenia (Regulamin Rowerowego Dnia Kobiet 2022). W dniu wydarzenia będziemy mieć przygotowane wydrukowane regulaminy do podpisania, więc nie trzeba ich samodzielnie drukować.

Liczymy na dobrą pogodę, jednak w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych możemy przełożyć lub odwołać wydarzenie.